O programie

Coraz większa liczba ofert produktów finansowych dostępnych na rynku powoduje, że wybór właściwej oferty staje się dla przeciętnego użytkownika coraz bardziej skomplikowany. Użytkownicy witryn internetowych poszukujący rzetelnych porównywarek finansowych reagują bardzo wrażliwie na przykład na obietnice niższego oprocentowania, której nie można później dotrzymać lub nieaktualność zawartych w nich danych.

Finleader to finansowy program partnerski skierowany do wydawców, którzy chcą zarabiać na generowanym ruchu, ale również dbają o jakość i aktualność zamieszczanych na swoich witrynach treści.

Właścicielem programu jest firma Finhouse S.A., dostawca zaawansowanych rozwiązań sprzedażowych dla branży finansowej, w tym pierwszej na naszym rynku profesjonalnej wyszukiwarki kredytów hipotecznych, z której korzysta ponad 2500 użytkowników z firm pośrednictwa finansowego, banków, deweloperów oraz agencji nieruchomości.

Dlatego tylko w programie Finleader dostępne są widgety z wyszukiwarką kredytów hipotecznych, w której prezentowane są zawsze aktualne oferty i w której można w pełni zweryfikować zdolność kredytową.

Po zgłoszeniu się do programu wystarczy zalogować się w systemie, aby obejrzeć i pobrać dowolną wersję widgetu z wyszukiwarką kredytów hipotecznych. Wydawcy zamieszczając na własnych stronach internetowych widget z wyszukiwarką lub dostępne w najbliższym czasie bannery lub linki generują wypełnione przez internautów formularze kontaktowe, za które otrzymują wynagrodzenie w atrakcyjnych modelach CPA, CPL i CPS.

Każdy wydawca ma pełny wgląd w szczegółowe raporty, a unikalne rozwiązanie w postaci połączenia z systemami CRM reklamodawców daje podgląd statusu każdego klienta w czasie rzeczywistym, aż do zamknięcia wniosku kredytowego. Ta funkcjonalność umożliwia jasne i rzetelne rozliczanie prowizyjne w modelach CPS u wybranych reklamodawców.